سایت دانستنی های روز

دانستنیهای روز مره

سایت دانستنی های روز

دانستنیهای روز مره

۳۰ مطلب در شهریور ۱۳۹۶ ثبت شده است

درمان خانگی عفونت دندان

پنجشنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۴:۵۳ ق.ظ

تا زمانی که منتظر دندانپزشک هستید، برخی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید تا دندانتان آسیب بیشتری نبیند عبارتند از:

  •  چیزی که خیلی گرم یا خیلی سرد باشد نخورید و نیاشامید.
  • اطراف دندان آسیب‌دیده را نخ دندان نکشید.
  •  شما می‌تواند برای خوردن از طرف دیگر دهانتان که سالم است استفاده کنید
  • از مسواک نرم استفاده کنید.
  •  سیر دارای عناصر ضد تورمی و آنتی‌بیوتیکی است.
  • میخک خاصیت ضد قارچی، آنتی‌بیوتیک، ضدعفونی‌کنندگی و ضد درد دارد. این ادویه حاوی آنتی‌اکسیدان و مواد غذایی دیگر مانند منگنز، امگا ۳ و فیبر است. به این ترتیب میخک تسکین‌دهنده درد، کاهش‌دهنده تورم و از بین برنده عفونت  دندان است.

عفونت دندان عصب کشی شده

پنجشنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۴:۵۳ ق.ظ

عصب کشی دندان درمانی غیر قابل پیش بینی است و احتمال درد و عفونت دندان بعد از عصب کشی و متعاقب آن کشیدن دندان وجود دارد. در صورتیکه مقدار عفونت دندان کم بوده و ریشه دندان را درگیر نکرده باشد و فقط مربوط به استخوان و لثه اطراف دندان باشد. بعد از استفاده ی داروهای ضد عفونت مشکل برطرف می شود.

یکی از علل عفونت  و تورم بعد از عصب کشی ، نفوذ مواد ریز شده باقیمانده عصب در هنگام عصب کشی به نوک ریشه دندان و داخل بافت دور دندان است که معمولاً غیر قابل پیشگیری است، و در صورتیکه مقاومت بدن مناسب باشد سریع این مواد جذب و درد وعفونت بر طرف خواهد شد .

یکی دیگر از علل عفونت و درد بعد از عصب کشی وجود ضایعه و عفونت در استخوان و لثه اطراف دندان عصب کشی شده است، ترشحات این عفونت معمولاً قبل از عصب کشی از طریق حفره موجود در پوسیدگی دندان خارج شده و به همین دلیل این عفونت قبل از عصب کشی خود را نشان نمی دهد و بعد از عصب کشی و بسته شدن راه خروجی ترشحات عفونت، این ترشحات در جستجوی راهی برای خروج بوده که ایجاد فشار در نوک ریشه دندان شده و باعث تورم و درد می شود

مگنا ار ایکس اصل (اورجینال) دارای هولوگرام اختصاصی

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

خرید اینترنتی داروی گیاهی مگنا ار ایکس

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

بهترین و موثرترین داروی دیر انزالی | روش دیر انزال شدن مردان

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

عوارض کشیدن دندان عفونی

پنجشنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۶، ۰۴:۵۲ ق.ظ

اگر ناگزیر مجبور به کشیدن دندان عفونی خود شدید ممکن است با عوارضی مواجه شوید.

حفره خشک یک عارضه متداول پس از کشیدن دندان است و زمانی اتفاق می افتد که در حفره لخته خون نتواند تشکیل شود یا لخته ای که تشکیل شده، کنده شود. این اتفاق موجب میشود استخوان پشتیبان و عصبها در معرض هوا و غذا قرار بگیرند. اغلب حفره خشک کاملا دردناک است و دو تا پنج روز پس از کشیدن دندان اتفاق می افتد و میتواند بوی بد یا طعم بد دهان را ایجاد کند.

اگر یکی از دندانهای بالایی کشیده شود، سوراخی ممکن است در یکی از نواحی سینوس تشکیل شود. معمولا این حالت خود به سرعت بهبود می یابد اما اگر چنین نشود ممکن است لازم باشد دوباره به دندانپزشک مراجعه کنید.

اگر دندانی در فک مقابل وجود نداشته باشد، حفره دندانِ کشیده به مرور زمان جا به جا میشود و احتمالا ریشه نمایان شده و به تغییرات دما حساس میشود. به ویژه زمانی که چند دندان کشیده شده باشند، مشکل بلند مدت محتمل دیگر نازک شدن استخوان فک است که در نتیجه این اتفاق، آسانتر می شکند.

قرص تاخیری و کلفت کننده الت مردان – راهکاری برای بزرگ شدن اندام تناسلی

, , , , , , , , , , ,

خرید اینترنتی بهترین قرص تاخیری

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

قویترین و جدیدترین گیاهی دارویی برای بالا بردن اندازه طول و قطر الت به صورت تضمینی

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

راه دیر آمدن آب کمر | داروی گیاهی مجوز دار از وزارت بهداشت برای دیر آمدن آب کمر

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

جدیدترین روشهای درمان زود انزالی | بهترین قرص جهت دیر امدن اب منی

قرص تاخیری مجوز دار از وزارت بهداشت | بهترین قرص برای دیر امدن اب منی مردان

افزایش طبی و سنتی افزایش سایز و کلفتی اندام تناسلی | داروهایی برای کلفت کردن آلت

راههای تضمینی افزایش سایز و کلفتی آلت

کوچک بودن آلت تناسلی مردان و درمان گیاهی 100% تضمینی به روش سنتی

در صورتی که دمای بدن از محدوده عادی - 36 تا 37 درجه سانتیگراد - بیشتر شود، شما تب دارید. تب از نشانه‌های شایع بسیاری از بیماری‌هاست و به‌عنوان بخشی از دفاع طبیعی بدن در برابر عفونت رخ می‌دهد.مواد تولیدکننده تب به نام پیروژن‌ها افزایش دما را موجب می‌شوند. آنها توسط سیستم‌ایمنی بدن یا باکتری‌های عفونی که وارد بدن شده‌اند، ترشح می‌شوند.

سردردها بسیار شایع هستند. افراد می‌توانند به‌دلایل مختلف از جمله استرس، مصرف الکل، کم‌آبی بدن و خستگی دچار سردرد شوند.به‌دلیل اینکه مسمویت غذایی ممکن است خستگی و کم‌آبی بدن را به‌همراه داشته باشد، می‌تواند به شکل‌گیری سردرد نیز منجر شود.کم‌آبی بدن می‌تواند به‌صورت مستقیم مغز را تحت تاثیر قرار داده و موجب از دست دادن مایع در این اندام و کوچک‌شدن موقتی آن شود.روش گیاهی برای افزایش مدت مقاربت | روش گیاهی دیر امدن آب کمر مردان

چرا درمان افسردگی و اضطراب اهمیت دارد؟

دوشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۳:۳۳ ق.ظ

اساس درمان بیماران سرطانی کاهش درد و رنج و بهبود کیفیت زندگی است زمانی که اختلالات خلقی بروز می‌کند زندگی روزمره فرد مختل می‌شود بنابراین می‌بایست در مراحل اولیه جهت درمان آن اقدام کرد.

درمان‌های زیادی از قبیل دارویی و روان درمانی برای اضطراب و افسردگی وجود دارد. اضافه کردن یک داروی خواب‌آور برای از بین بردن بی‌خوابی و یا یک ضد افسردگی برای درمان اضطراب و یا افسردگی می‌تواند بهبود چشمگیری در کیفیت زندگی فرد ایجاد کند درکل، پیگیری علایم اختلالات خلقی در درمان سرطان بسیار مهم است. افرادی که دچار علایم اختلالات خلقی هستند برای گرفتن شیمی درمانی و یا رادیوتراپی اقدام نمی‌کنند و کمتر مراقب سلامتی خود هستند و این احساس ناامیدی را به اطرافیان نیز القا می‌کنند. حتی ممکن است درمان را تحمل نکرده و آن را قطع کنند. از جهت دیگر، درمان اختلالات خلقی از پیشرفت علایم مربوط به بیماری جلوگیری می‌کند. با بهبود علایم اختلالات خلقی فرد می‌تواند تصمیم‌بگیرد و مهم‌‌تر از همه، بیشتر از خود مراقبت کند.

چه عواملی فرد را مستعد افسردگی و اضطراب می‌کند؟

دوشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۳:۳۲ ق.ظ

عواملی که باعث می‌شود فرد مستعد اختلالات خلقی شود در جدول ۴- ۲۵ آمده است: از سابقه بیماری روانی قبلی، عدم توانایی در سازگارشدن با تشخیص سرطان، کمبود حمایت اجتماعی و شرایط اقتصادی بد، البته مطالعات در این زمینه هنوز کامل نیست.

یکی از علل افسردگی در بیماران سرطانی درد است. بنابراین، پیش از تشخیص افسردگی باید درد بیمار درمان شود. سپس اگر باز هم اختلال خلقی وجود داشت تحت درمان قرار می‌گیرد. اختلالات خلقی ممکن است در زمینه یک بیماری طبی مثل مشکلات تنفسی، بیماری قلبی- عروقی، اختلالات غدد، بیماری‌های عصبی، عدم تعادل متابولیک، عفونت، عوارض جانبی دارو، اختلال روماتولوژی و یا محرومیت از مواد یا الکل ایجاد شود. بنابراین ابتدا باید وجود بیماری‌های طبی قابل درمان رد شود و سپس بیمار از جهت اختلال روانشناسی مورد بررسی قرار گیرد.

اختلال خلقی در بین بیماران سرطانی شایع است. تقریباً ۲۵ درصد از بیماران سرطانی دوره‌ای از افسردگی اساسی را در جریان بیماری تجربه می‌کنند. این میزان در بیمارانی که دچار درگیری عصبی مرکزی (مغز) هستند بیشتر است. افراد مسن بیشتر در معرض خطر افسردگی و حتی خودکشی هستند. بنابراین، در بیماران مبتلا به سرطان باید احتمال ایجاد افسردگی در سنین و در فواصل مشخص توسط پزشک بررسی شود.

کوچک بودن آلت تناسلی مردان و درمان گیاهی 100% تضمینی به روش سنتی

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دارویی حجیم کننده و کلفت کننده آلت تناسلی – داروهای پر فروش طبیعی تاخیری رشد دهنده آلت

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

آلت خودتان را با روشهای کاملا درست بزرگ و حجم دهی کنید | مگنا طبیعی ترین رشد دهنده آلت

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دارویی جهت بزرگی آلت،قویترین دارو یی بزرگ و کلفت (افزایش دهنده قطر) کننده آلت مردونه تناسلی‎

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

محصولات جدید جهت بزرگ و کلفت کردن الت مردانی | داروی ضمانتی افزایش سایز الت مردانی

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


چه ارتباطی بین افسردگی و سرطان است؟

دوشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۰۳:۳۲ ق.ظ

افسردگی به طور مستقیم با سرطان در ارتباط نیست وهیچ مطالعه­ای مبنی بر اینکه یکی از علت­های بیماری سرطان است وجود ندارد. اگرچه زمانی­که با تشخیص سرطان روبرو می­شوید، شما ممکن است احساس استرس شدید، خشم، غم و یا هیجانات قوی دیگر داشته باشید. در حالیکه این احساسات در طول زمان کاهش می­یابد، ممکن است منجر به گسترش افسردگی شوند.

تحقیقات نشان داده است که افسردگی نه تنها در روند بهبودی بیماران مبتلا به سرطان تاثیر منفی دارد بلکه میزان تاثیر آن بسیار بیش از آن چیزی است که ما تصور می­کنیم. افسردگی در طول دوره درمان سرطان باعث می­شود شما نسبت به درمان خود توجه کافی نداشته باشید و دستورات پزشک را چندان جدی نگیرید. و در نتیجه برای بهبودی تلاش زیادی نکنید.

مطالعات نشان می­دهد چگونگی تصور بیماران از بیماری خود و روحیه آنها تاثیر بسیار شگفت انگیزی روی بهبودی آنها یا برعکس بدتر شدن آنها دارد.

راههای رایج افزایش سایز آلت مردونه تناسلی مردان, بهترین – مشهورترین و پرفروش ترین محصول جهت بزرگ کردن الت مردانی

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

چگونه از روش طبیعی و گیاهی الت مردانی خود را بزرگ کنیم – داروهای گیاهی برای بزرگ کردن آلت مردونه تناسلی مردان | بزرگ

d , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

بهترین روش برای بزرگ و کلفت کردن آلت اقایان, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


خرید بهترین قرص بزرگ کننده الت مگنا

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

خرید اینترنتی داروی گیاهی برای افزایش طول الت 100 % تضمینی برای بزرگ شدن الت

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

خرید قرص مگنارکس

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دارویی کاملا اصل و خارجی با اسم مگناارایکس معروفترین قرص جنسی جهان خرید انلاین هم اکنون

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,


زنبوردرمانی عوارض درمانی دیگری نیز به دنبال دارد

يكشنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۵۰ ق.ظ

زنبوردرمانی عوارض درمانی دیگری نیز به دنبال دارد که بروز آنها در بدن چندان نگران‌کننده نیست. به عنوان مثال افرادی که بعد از زنبوردرمانی دچار اختلال خواب، خارش، گرگرفتگی یا حالت تهوع می‌شوند نباید نگرانی چندانی داشته باشند، زیرا این علائم از جمله عوارضی است که در غالب بیماران پس از دریافت سم زنبور چه به صورت طبیعی و چه به صورت تزریقی دیده می‌شود و بعد از مدت زمان یک تا 2 روز از بین می‌رود یا توصیه‌های ساده‌ای برای تسکین آنها وجود دارد که از میان آنها می‌توان به تاثیر خمیر ماست و سدر برای کاهش میزان خارش بدن بعد از دریافت سم نیش زنبور اشاره کرد با استفاده از این خمیر می‌توانید التهاب، خارش و قرمزی ناشی از این شیوه درمانی را به حداقل امکان برسانید.این توصیه را جدی بگیرید

همه شیوه‌های درمانی چه در طب رایج و چه در طب مکمل با عوارض جانبی همراه هستند که متناسب با نوع و شیوه درمانی میزان این عوارض ممکن است به حداقل میزان خود برسد. شیوه زنبوردرمانی نیز یکی از این شیوه‌های طبیعی است که علاوه بر امتیازها و راهکارهای موثری که برای درمان بیماری‌ها دارد، می‌تواند عوارض جانبی‌ای را نیز برای بیمار به همراه داشته باشد.  گاهی افرادی که زنبوردرمانی می‌کنند با حالت‌هایی مانند سرگیجه، افت فشار خون، اختلال در تنفس، تهوع و استفراغ شدید، اختلال در دید، برون‌ریزی‌های سطح پوست و بی حالی و غش رو به رو می‌شوند. به توصیه درمانگران و متخصصان زنبوردرمانی هر فردی که بعد از زنبوردرمانی دچار یکی از حالت‌های زیر شد باید خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به پزشک برساند.
  • پیش از تجربه شیوه درمانی زنبوردرمانی باید به نکات زیر عمل کنید. رعایت نکردن این نکات ممکن است خطر مرگ را برای شما به همراه داشته باشد.
  •   مصرف داروها یا فرآورده‌هایی حاوی الکل مانند شربت دیفن هیدرامین و فرآورده‌های حاوی الکل حتی برای ضدعفونی کردن موضع دریافت تزریق به بیمار توصیه نمی‌شود و همواره به درمانگران پیشنهاد می‌شود برای ضدعفونی کردن موضع تزریق از مواد مشابه دیگر استفاده کنند، زیرا سم نیش زنبور با الکل به هیچ وجه سازگاری ندارد.
  در دوران بارداری و قاعدگی نباید برای درمان به شیوه زنبوردرمانی اقدام کرد

راه های افزایش قطر و طول آلت تناسلی مرد ها | افزایش طول و قطر الت

طول و قطر الت | راههای مطمئن برای افزایش طول و قطر الت تناسلی

داروی بزرگ کننده سایز آلت | چگونه سایز آلت را بزرگ کنیم

بهترین بزرگ کننده طول و قطر الت | راههای مطمئن برای افزایش طول

چگونه سایز و قطر الت را افزایش دهیم | چگونه آلتی بزرگ داشته باشیم

دارو جهت افزایش طول آلت تناسلی در طب سنتی | داروی افزایش سایز الت

دستگاه تناسلی مردان در طب سنتی | قویترین داروی سنتی برای افزایش سایز الت