سایت دانستنی های روز

دانستنیهای روز مره

سایت دانستنی های روز

دانستنیهای روز مره

۳۳ مطلب در آبان ۱۳۹۶ ثبت شده است

اگر تمایل به درمان لکهای پوستی دارید نسخه طبیعی جعفری را به شما پیشنهاد می کنیم البته فراموش نشود که سرکه سیب و آبلیمو برای پوست مفید است.

از بین بردن لکها و تیرگی ها با جعفری

فاکتور های زیادی هستند که به پوست آسیب می رسانند مثل آفتاب سوختگی بدون مراقبت های لازم ، لیزر کردن توسط مراکز غیرمتخصص ، تغییرات هورمون  در بارداری و قرص های کنترل بارداری . اینها که گفتیم بخشی از علل آن بود اما برای درمان چروک ولک صورت چه راه ساده و سریعی وجود دارد ؟ خوشبختانه نسخه های خانگی برای کاهش و از بین بردن لکهای پوستی مناسب هستند پس می توان به سراغشان رفت.درمان چروک ولک صورت

از بین بردن لکها و تیرگی ها با جعفری

جمعه, ۱۹ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۱۸ ق.ظ

فاکتور های زیادی هستند که به پوست آسیب می رسانند مثل آفتاب سوختگی بدون مراقبت های لازم ، لیزر کردن توسط مراکز غیرمتخصص ، تغییرات هورمون  در بارداری و قرص های کنترل بارداری . اینها که گفتیم بخشی از علل آن بود اما برای درمان چروک ولک صورت چه راه ساده و سریعی وجود دارد ؟ خوشبختانه نسخه های خانگی برای کاهش و از بین بردن لکهای پوستی مناسب هستند پس می توان به سراغشان رفت.درمان چروک ولک صورتمتاسفانه استرس از پوست گرفته تا موی افراد را دچار مشکلات فراوانی می کند. وقتی دچار استرس هستیم، خواب دیگر از اولویت هایمان خارج می شود. آیا می دانستید کورتیزول که هورمون استرس شناخته می شود، هنگام خواب به صورت طبیعی کاهش می یابد و به پوست اجازه می دهد تازه شود؟
راه حل:سعی کنید طوری برنامه ریزی کنید تا هر شب 8 ساعت بخوابید و بدنتان بتواند کاملا ریکاوری کند. ورزش مرتب می تواند به کاهش اضطراب و استرس و همچنین خواب بهتر کمک کند.
همیشه به خاطر داشته باشید وقتی سطح استرس افزایش یافت و خود را روی پوست نشان داد، همیشه یک گام به عقب بردارید و از خود بپرسید از نظر احساسی و درونی چه اتفاقی برایم افتاده است؟ با این کار می توانید قبل از اینکه حتی به متخصص تغذیه نیاز پیدا شود، خودتان مشکل را حل کنید.
آپتامیل AR یک شیرخشک دارای کازئین است

چهارشنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۰۸ ق.ظ

آپتامیل AR یک شیرخشک دارای کازئین است با ترکیب کازئین با کربوهیدرات میوه خرنوب، شیرخشک غلیظ شده است آپتامیل AR از ترش کردن محتوای معده به مری جلوگیری می کند در یک سطح مشابه با شیر مادر نوکلئوتید به آن اضافه می شود در حالی که LCP برای پشتیبانی از توسعه مغز و چشم اضافه شده است.

آپتامیل AR شامل کربوهیدرات میوه خرنوب می باشد

چهارشنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۰۷ ق.ظ

آپتامیل AR شامل کربوهیدرات میوه خرنوب می باشد که یک قوام دهنده  است و به هضم حساس نیست که اثر غلظت آن در معده باقی مانده و جذب طبیعی تمام مواد مغذی را افزایش می دهد شیرخشک ضخیم چسبناک تر و در نارسایی های مشکل تر مناسب است.تحقیقات نشان داد که در مقایسه با یک فرمول غلیظ شده با استفاده از برنج و ذرت نشاسته، آپتامیل AR به طور قابل توجهی تعداد دفعات GER را کاهش می دهد.آپتامیل AR شیرخشک ویژه برای نوزادان و شیرخواران

چهارشنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۰۶ ق.ظ

آپتامیل AR

شیرخشک ویژه برای نوزادان و شیرخواران با افزایش آروغ زدن و استفراغ می باشد از مواد غذایی منحصر به فرد در طول ۴ – ۶ ماه اول زندگی است شیرخشک منحصر به فرد برای کاهش علائم نارسایی که معمولاً توسط عدم بلوغ دستگاه گوارش ایجاد می شود نارسایی غذایی مرتبط با GER ( ریفلاکس معده به مری ) که در ۴۰٪ از نوزادان کمتر از ۳ ماه سن به نظر می رسد.هر کسی که به آلرژی مبتلا است

يكشنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۲۱ ق.ظ

هر کسی که به آلرژی مبتلا است، باید از خطر آنافیلاکسی که نوعی وضعیت پزشکی اضطراری همراه با کاهش فشار خون فرد و کاهش شدت جریان خون در بدن، افت ضربان و تشنج است، آگاه باشد. فردی که علائم آنافیلاکسی را تجربه می کند، باید فورا به پزشک مراجعه کند، به خصوص اگر آلرژی شناخته شده ای داشته باشد. نشانه های آنافیلاکسی معمولا به سرعت شروعشده و شامل تنگی نفس،گیجی و سرگیجه، خستگی، حالت تهوع، دل درد، عدم تعادل، اختلال در تکلم و بلع و تشنج می شود.

تشخیص سندرم آلرژی دهان زیاد دقیق نیست

يكشنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۲۰ ق.ظ

ممکن است هر کسی در طول زندگی خود دچار آلرژی شده علائم آن را تجربه کند. اگر علائم خیلی شدید باشد باید برای تشخیص با پزشک مشورت نمایید. اکثر پزشکان از آنتی بادی های ایمونوگلوبولین (IgE) برای شناسایی خطرات آنافیلاکتیک غذایی استفاده می کنند، این روش برای تشخیص سندرم آلرژی دهان زیاد دقیق نیست. متخصصان برای تشخیص دقیق آلرژی از روش های مختلفی از جمله سابقه علائم، آزمایشات پوستی، آزمایش خون و آزمایش خوراکی استفاده می کنند.


علائم سندرم آلرژی دهان در افراد متفاوت است

يكشنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۱۹ ق.ظ

ب آلرژی دارند، این مشکلات پس از خوردن سیب ایجاد می شود.

اقدامات زیبایی پرخطر قبل از یک مراسم خاص

شنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۳:۴۴ ق.ظ

اگر قصد انجام تتوی ابرو دارید و تا به حال این کار را انجام نداده اید، متخصصان زیبایی به شما توصیه می کنند که برای اولین بار نزدیک سال نو این کار را انجام ندهید. تتو جدای از التهابی که برای پوست ایجاد می کند، ممکن است برای اولین بار به شکل و رنگ دلخواه شما درنیاید و به ترمیم نیاز داشته باشد. انجام تتو توسط یک فرد مجرب با مواد شیمیایی نسبتا بی خطر و در شرایط استریل و ابزارهای یک بار مصرف هم می تواند با عارضه همراه شود.

کارهای زیبایی

اقدامات زیبایی برای اولین بار قبل عید ممنوع

واکنش های آلرژیک فوری یا تاخیری، ریزش موی ابرو، ایجاد توده در اثر التهاب، آوردن گوشت اضافه و عفونت موضعی بخشی از عوارض انجام تتو است. ضمن آنکه بخشی دیگر از عوارض هم مربوط به تحریک سیستم ایمنی بدن و بروز عوارض آلرژی مانند کهیر، حساسیت های پوستی و حساسیت به نور خورشید می شود. اختلال های التهابی پوست ناشی از تتو ممکن است از دو روز تا یک ماه بعد از انجام آن ادامه داشته باشد.
منبع مطلب :namnak.com